Špinění mimo cyklus. Čím to může být způsobeno?

Zodpovězené
3. únor 2024

Dobrý den,

10 února to bude 3 měsíce od porod a neustále reším nepravidelné špinění.

Od té doby jsem si prošla tímto:
10.11. porod,
1.12 kyretáž, ze které jsem skončila 6.12. v nemocnici kvůli krvácení (zde mi podávali léky na zastavení krvácivosti a píchali oxytocin),
4.1. hysteroskopie.
Jen pár dní od listopadu jsem byla bez krvácení či špinění. Cca 23.1. jsem byla na krevních odběrem srážlivost krve v pořádku, jen mi vyšly zvýšené hodnoty štítné žlázy (vysazení Letrox 75). Kontrola po hysteroskopii vše prý v pořádku, jen pár ložisek endometriózy v děložním svalů.

Kojím každé 2 až 3 hodiny, od 2.12. denně užívám Ascorutin 3 x 2 tablety. Od porodu jsem bez pohlavního styku a mám z něho strach, abych nekrvácela.Prosím, nevíte, čím by mohlo být způsobeno neustálé občasné špinění, když podle svého gynekologa jsem v pořádku?

Předem děkuji za odpověď.

Lenka

Dobrý den,

na Váš komplexní dotaz bohužel nelze po internetu odpovědět.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz