Jak řešit vtáčení kotníků? Existují na to speciální boty?

Zodpovězené
21. čer 2019

Dobrý den,

mám syna, 2r a 7m. Při chůzi vtáčí kotníky dovnitř. Snažím se kupovat kvalitní boty s vyšší klenbou, ale nevím jestli to stačí.

Je lepší s tím někam zajít? Nebo jsou na to nějaké botky? Nerada bych něco zanedbala.

Děkuji za odpověď!

Veronika

Dobrý den,

v tomto případě nejsou ani barefoot boty, a už vůbec ne vložky do bot (podpora klenby) samospásné. Často bývá problém výše (ochablé břišní svalstvo) a je potřeba cvičit - správné cviky Vám doporučí třeba fyzioterapeut.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot