Má dcera širší nebo spíše úzkou nohu? Jaké boty byste poradila?

Zodpovězené
5. kvě 2024

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit, jaké boty pro dceru?

Má úzkou nebo spíše širokou nohu?

Snad půjde trochu poznat z fotek.

Děkuji moc.

S pozdravem

L.K.

Zdravím,

jen podle fotek si netroufnu radit. Vypadá to na vyšší nárt a silnější kotník, ale fotka může mást. Zkuste určitě přeměřit - šířku nejlépe šuplerou, v nejširším místě, zhruba kde jsou klouby. Délku pak na papíře, stačí označit střed paty a palec a změřit vzdálenost. Až na základě poměru délka/šířka pak jde říct, jestli je noha úzká, normální, nebo široká.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot