Uhnízdění. Je možnost, že bych byla těhotná a ta bolest byla uhnizďování vajíčka?

Zodpovězené
22. únor 2024

Dobrý den,

poslední MS byla 31.1. Délka cyklu je v rozmezí 28-30 dní. Ovulaci nějak nehlídám, ale včera 21. dc jsem se v noci vzbudila - bolest podbřišku jako by měla přijít MS a dnes místy pokračuje bolest, ale ne moc silná.

Je možnost, že bych byla těhotná a ta bolest bylo uhnizďování vajíčka?

S manželem se snažíme rok a půl o miminko.

Děkuji

Dobrý den,

osobně si myslím, že to byla spíše opožděná ovulace. Uhnízďování určitě nebolí.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz