Menstruace nebo uhnízdění vajíčka?

Zodpovězené
5. led 2022

Hezký den,

mám cyklus cca 29-33 dní (vždy 1. - 3. na začátku měsíce). Poslední ovulace mi vycházela na 13. - 20. prosinec a právě poslední den ovulace, 20. prosinec, jsme s manželem měli nechráněný sex. Nesnažíme se o miminko dlouhodobě, spíš jsme to nechali na štěstí. Dnes mi začala menstruace, ale není silná jako obvykle bývá.

Mohlo by se jednat přeci jen o menstruaci v těhotenství?

Nejedná se o uhnízdění vajíčka, kdy též může docházet k lehkému krvácení?

Dnes by to vycházelo na 13. den po sexu.

Případně, pokud by byla šance těhotenství, kdy nejdříve si je možné udělat těhotenský test?

Děkuji

Anna

Dobrý den,

to nejsem schopen podle e-mailu posoudit, ale spíše těhotná nejste.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz