Který sportovní kočárek je ideální pro spánek?

Zodpovězené
18. črc 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který je ideální pro spánek s polohou do lehu as dostatečným prostorem. Plusem by bylo, kdyby byl lehký a skladný.

Jaký mi můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

mezi prostornější a zároveň lehké a skladné kočárky, patří určitě i Babystyle Oyster Zero, který zaujme extra širokým sezením.

Dále to může být Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, který má oproti Oysteru nastavitelnou rukojeť, o něco delší ložnou plochu a extra prodloužitelnou stříšku.

A doporučuji i Mamas&Papas Armadillo.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie