Který kočárek je vhodný pro běh a brusle a vejde se do výtahu, který je široký 65 cm?

Zodpovězené
27. črc 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek do terénu. Ideální by bylo, kdyby byl vhodný i pro běh a brusle. Problémem je rozměr výtahu: šířka 65 cm a délka 90 cm.

Jaký kočárek můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

potřebuješ velmi specifický kočárek - sloučení parametrů terénní a zároveň běh a sport, plus rozměr výtahu - šířka 65 cm a délka 90 cm.

V úvahu přicházejí dva modely: sportovní kočárek Knorr Baby Joggy S Happy Colour a Chicco TRE. Nevýhodou Knorr je jeho malá dostupnost na našem trhu a nízká 15 kg nosnost.

Oproti tomu má Chicco až 22,5 kg nosnost. Myslím si, že tenhle model kočárku Ti bude vyhovovat. Jeho rozměry po složení jsou: výška 120,5 cm, šířka 65 cm a délka 86 cm.

Podobným modelem je Jané Trider, který však není určen pro běh a sport. A má také nízkou 15 kg nosnost.

A jsem na konci u tak specifických rozměrů výtahu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka