Která 3kombinace pro dvojčata je odpružená a vejde se do 90 cm širokých dveří?

Zodpovězené
29. zář 2023

Ahoj,

hledám 3kombinaci pro dvojčata do 12 000 - 14 400 Kč. Musí být odpružený, vhodný do terénu, možnost otáčení sportovní části i do protisměru. Šířka taková, aby prošel přes 90 cm dveře. V kamenných prodejnách jsou většinou drahé značky.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na velmi podobnou otázku odpověděla a doporučila bych Ti stejné kočárky. Jelikož se nechci opakovat, tak Ti sem mou odpověď připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka