Jakou podložku do Cybex Balios S Lux?

Zodpovězené
4. lis 2022

Ahoj,

chci se poradit ohledně podložky.

Jakou podložku mám dát do Cybex Balios S Lux sportovní části?

Doma máme Elodie a ta má výřezy. Já tam však nemůžu prostrčit popruhy z kočárku, protože jsou jakoby spojené.

Děkuji

Ahoj,

Cybex Balios S Lux má nastavitelné 5-bodové bezpečnostní pásy. Pod jejich polstrováním má schované výškové nastavování. Je třeba rozvléct pásy přes plastové spony, nasadit vložku Elodie a znovu pásy navléct.

Je to sice pracnější a zabere to trošku víc času, ale dělá se to jednou za čas. Tak to za trošku námahy to stojí.

Připojuji Ti i video návod:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka