Jaká podložka pasuje do nového sportovního kočárku Cybex Balios S Lux 2023?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila. Rozebrali jsme celý kočárek a pásy jsou zašité. Tím pádem se zdá, že tam pasuje jen originál podložka Cybex. Ta se mi však nelíbí.

Která podložka pasuje do nového sportovního kočárku Cybex Balios S Lux 2023?

Pravděpodobně starší modely tohoto kočárku měly odepínatelné pásy, ale tenhle je nemá.

Děkuji

Ahoj,

Cybex Balios S Lux vyšel pro rok 2023. Od svého předchůdce Cybex Balios S Lux 2020 se liší především novým pneumatickým odpružením konstrukce, zvýšenou 10kg nosností nákupního košíku a vylepšen byl i způsob zapínání 5bodových pásů, který je nyní podobný tomu v autosedačkách. Jsou tedy přímo připevněny ke konstrukci.

Potřebuješ tedy podložku či vložku, a také fusak do sportovního sedadla, které mají přizpůsobivé nasazení na pásy (viz. obrázek).

Všechny známé značky jsem zmínila v této mé odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka