Moon Piú 2024 nebo Urban glide 3 do terénu na vesnici?

helenka777
22. bře 2024

Dobrý den,
byla jsem přesvědčená o koupi novinky Urban glide 3 kvůli tomu, že bydlíme na vesnici a máme tady vesměs polní cesty, které jsou ale dobře průjezdné. Zaujala mě ale novinka Moon Piú, hlavně kvůli elegantnějšímu vzhledu a menším kolům, přece jenom Thule má ta kola opravdu velká. U novinky Moon Piú 2024 se píše, že je vhodný do terénu. Myslíte tedy, že by tyhle polňačky na vesnici dal a nebo je stále lepší možnost do terénu Thule ?

Díky moc za info!

trilien
22. bře 2024

@helenka777 Thule je super do sněhu, nepriechodné lesné cesty s konármi, blatom, veľkými kameňmi. Manžel s ním jazdí aj po schodoch (bezbariérové koľajničky na schodochThule neprejde, je široký). Moon Piu nepoznám. V každom prípade, najlepšia možnosť je ísť do predajne, kde majú oba zvažované modely a vyskúšať si ich. Ja som pred kúpou skúšala TFK, Thule a Bugaboo.

1pomnenka
22. bře 2024

Já kopu za Thule, je dokonalý, jezdí skoro sám. Moon jsem měla jen hluboký a byl od začátku problém s předním kolem, bylo výš než to druhé a strašně drncalo. Dle prodejce bylo v toleranci, reklamaci 2m od zakoupení neuznali.

qistyna
22. bře 2024

@helenka777 Mame Moon, Scalu, Piu jeste nebyl.
No.. nechala jsem se unest vzhledem, velikosti korby atd… uz bych tuto znacku nikdy nevolila.
Kdyz uz bych chtela elegantnejsi kocar nez Thule tak XLander je dobry do terenu. V prodejne byl Moon skvely.
Moon se prevazuje, kdyz se jde trochu ze sikma v lese, lesni ceste, pri rychlochuzi (ani ne rychla, proste normalni rychlejsi krok) se rozklepou kolecka a musi zaaretovat… pak jsem zjistila, ze si na to stezuje vic uzivatelu, reklamovala, pry to neni vada a nemazem kolecka a to opravdu manzel je na tohle peclivy a zvonil mu kazdy mesic mobil, ze je ma namazat a ucinil tak. Zklamana velmi za ty penize, stal nas v roce 2020 pres 20k.
Kamaradka pujcila nam na chatu na dojezdeni sportak Xlanderu a svagrova ho ma a to musim rict pecka. Projede vsechno a clovek to ani nepozna. A ma velikost normalniho kocaru. Thule se mi libi, ale prijde mi neprakticka sirka a celkove velikost. Ale my jsme z Prahy a jezdim busem, bydlim v bytovce, takze musim koukat na vice parametru nez je jen prujezdnost terenem. Za me Moon rozhodne NE.