Změna tvaru nohy. Které boty by sedly lépe?

Zodpovězené
4. zář 2023

Dobrý den,

rosím Vás o pár tipů na celoroční (jakékoliv) boty pro tříletého syna. Jeho první boty byly BF D.D.Step (vyhovovaly kvalitou, cenou i designem). Seděly mu naprosto přesně, ale nyní mi připadá, že mu už nepadnou tak dobře. Pres nárt mu je musím utahovat na maximum, ale v pate jsou mu široké… Špička se zdá v pořádku.

Které boty by mu sedly lépe?

Velice děkuji!

Zdravím,

konkrétně můžu poradit jen podle popisu nožek (délka, šířka, pata, nárt, tvar prstů), jen obecně tedy: pokud má nízký nárt a úzkou patu a spíš širší v prstech, mrkněte na Jonap, Pegres, Baby Bare (některé modely), Sole Runner, Froddo (ty jsou na max. normálně širokou nohu), Be Lenka (některé modely).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot