První boty pro užší kotník. Co říkáte na Stonz toddler?

Zodpovězené
14. lis 2019

Dobrý den,

syn, 14,5 měsíců, už dá se říci regulérně chodí. Chtěla jsem co nejdéle chodit "na boso". Doteď doma chodí v ponožkách a venku vše zvládal postupně v slipstopech, capáčkách a teď v softshellových návlecích do nosítka. Nyní už to takto moc nejde, tak se poohlížím po něčem dalším. Líbí se mi Stonz toddler.

Dají se utáhnout i na uzší kotník? Popř. doporučila byste mi prosím nějakou jinou variantu?

Děkuji.

Dobrý den,

Stonz se dají utáhnout docela dobře (mají gumičku okolo kotníku), ale jsou dost široké.
Při výběru je nutné znát délku a šířku nožek a ideálně jaký má i kotník a nárt.
Pokud je nožka užší nebo max. normální, jdou dobře utáhnout třeba Bundgaard Petit, na širší a baculatější nohu sedí třeba Beda Barefoot.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot