Jaké nekožené první boty?

Zodpovězené
29. srp 2019

Dobrý den,

syn má 10 měsíců a už delší dobu nám chodí. Zatím ho necháváme naboso, protože je venku teplo. Chtěla bych mu ale na ven koupit capáčky a tak do 1-2 měsíců i první botičky. Capáčky i boty ale musí být nekožené a nevlněné, teda neživočišného původu. Úplně ideální by bylo, kdyby se daly koupit i v nějakém kamenném obchodě v Praze.

Nevíte prosím, kde "narychlo" sehnat nekožené capáčky?

Děkuji za pomoc!

Zdravím,

bohužel Vás zklamu, žádné veganské capáčky, které by se daly sehnat na eshopech nebo v prodejně, neznám. Pouze šité na míru, dají se sehnat třeba na Fléru.

Pokud to nemusí být přímo capáčky, napadají mě Attipas, Leguanito, jeden model Bobux Xplorer. Seznam veganských barefoot bot najdete u mě na blogu (štítek Veganské).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot