Celoročky pro užší nožku. Doporučíte, aby opravdu seděly?

Zodpovězené
23. kvě 2023

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem celoroček pro holčičku.

Nožky změřeny doma i v obchodě, 16,2 cm délka, 6,1 cm šířka bez ponožek. Když na nožce hledám nejširší místo šuplerou, dostávám výsledek cca 5,8 cm.
Značně dominantní palec, noha rovná, otník spíše užší, výběr nám vždy komplikuje vyšší nárt (vyzkoušeny troje barefoot botky, vždy otlačeniny na nártu, nebo botky nejsou pro dominantní palečky, prý na naše proporce se botky moc nedělají).

Chtěla bych se tedy optat, co na internetu objednávat, aby botky opravdu seděly?

Chodíme často členitým terénem, našlapeme aspoň několik km denně. Ideálně botky, co vydrží i mokrou trávu.

Děkuji moc

Dobrý den,

úzká noha a vyšší nárt je opravdu komplikace. Napadají mě snad jen Lurchi, ideálně na tkaničky, aby se daly na nártu dobře přizpůsobit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot