Boty podobné Tikki. Jaké pořídit na zimu?

Zodpovězené
11. zář 2019

Dobrý den,

syn, 16 měsíců (chodí 4 měsíce) doposud nosil Tikki. Má vyšší nárt, normální šířku (5,5cm) a délku 13 cm. Dominantní palec, normální až lehce užší kotník. Lámu si hlavu nad tím, jaké boty pořídit na podzim a zimu. Tikki má i přes impregnací hned mokré uvnitř.

Děkuji a hezký den!

Zdravím,

napadají mě Protetika (Levis, Fergus a podobné modely, i zateplené), Jack and Lily řada MyMocs (celoroční), Baby Bare Febo (i zimní), Jonap modely na tkaničku, Little Blue Lamb řada Baby (některé modely mají 14 cm, jen užší modely, ne Wider), Bundgaard Petit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot