PCOS. Dokáže mi pomoct paní gynekoložka, nebo musím rovnou do IVF centra?

Zodpovězené
29. led 2024

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Mám polycystické vaječníky - před pár lety jsem měla spíše náběh - nevím,jak tomu je teď. Snažíme se o druhé miminko 3 roky. Zatím jsme to nikdy neřešili, jelikož dcera přišla také sama. Jak čas plyne, tak si všímám, že to stále nejde. Nemám skoro menstruaci, chodí třeba po půl roce.

Chtěla bych se zeptat...Dokáže mi pomoct paní gynekoložka, nebo musím rovnou do IVF centra?

Mám vysoké AMH.

Děkuji

Dobrý den,

měla by, důležité je, kolik Vám je let - to rozhodne, zda jít do centra nebo ne. Léčba by měla být stimulace vaječníků ne užívání Duphastonu.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz