Nevolnosti. Co mám čekat od třetího trimestru?

Zodpovězené
4. srp 2021

Dobrý den,

jsem na konci 6. měsíce. V 1. trimestru jsem trpěla silnými nevolnostmi, které se neobešly bez léku na zastavení zvracení, teď v druhém trimestru je mi stále zle, ale již nezvracím.

Co mám čekat od třetího trimestru?

Může se vrátit úporné zvracení, muže mi být stále špatně nebo je i šance, že mi bude lépe?

Děkuji

Dobrý den,

ve třetím trimestru se většinou všechna nepohodlí sama upraví. Pakliže by úporné zvracení přetrvávalo, je vhodné vyšetření u specialisty, ke kterému Vás může poslat Váš gynekolog.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová