Britax Römer First Class nebo King. Kterou zvolit?

Zodpovězené
10. srp 2020

Dobrý den,

mám 11měsíční mimi a přemýšlím, kterou Britax Römer autosedačku zvolit. King je prý od 9 měsíců, ale jen po směru.

Je to bezpečné?

Děkuji

Dobrý den,

z mého pohledu není ani jedna z nich vhodná pro tak malé dítě. Nejde o kvalitu. Britax je velmi renomovaný a tradiční výrobce, u kterého vždy najdete výbornou kvalitu. Problém je v tom, že protisměr nabízí pouze First Class, a to jen do 13 kg. Tedy jako každé slušné vajíčko.

Pro Vaše dítě je vždy bezpečnější jezdit v protisměru, pokud možno co nejdéle. Proto bych doporučil vybírat protisměrnou sedačku minimálně do 18 kg, ještě lépe do 25 kg. Zohlednit ale musíte také ergonomii dítěte, typ auta ve kterém jezdíte, Vaše jízdní zvyklosti, cenový limit, nebo speciální potřeby, které by Vaše dítě mohlo mít. Podívejte se sem:
https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...
https://www.centrumautosedacek./goldim-blog/pos...

Určitě bych poté doporučil navštívit dobrou prodejnu a sedačky vyzkoušet. Vyvarujete se tak případných omylů a špatné volby.

Britax Römer First Class Plus

Britax Römer KING ll

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz