Nuna protisměr. Která je vhodná jako protisměr pro 15kg dítě, které měří 95 cm?

Zodpovězené
8. kvě 2024

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, která Nuna je vhodná jako protisměr pro 15kg dítě, které měří 95 cm.

Žijeme v zahraničí a na výběr ze značek, které nenapouští autosedačku chemikáliemi jsou tyto:

NUNA
UPPABPBY
BRITAX
MAXI COXI

Do ČR jsme si nechali koupit sedačku Be safe stretchkterá, je moc fajn, ale ty pásy se zdají být moc široké pro dceřinna ramínka a i když se sedačka stáhne dostatečně, umí si je sundat z ramenou.

Naštěstí do ČR nejezdíme často a až tam budeme za rok, třeba jí to už bude dobré. Je to sedačka pro prarodiče, když chtějí autem s dcerou , ale chtěla jsem se zeptat, zda se dá dokoupit nějaká spona, aby to drželo a nesudnávala si ty pásy.

Děkuji

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Nuna má aktuálně pouze sedačky, které nabízí protisměr do 105 cm, tudíž by nebyly na moc dlouho. Je zde aktuálně model Nuna Pruu či Nuna Todl Next, které jsou v této kategorii. Mrkněte na přiložený článek, kde máte hezky vyfiltrované sedačky, které jsou alternativou BeSafe Stretch. To jsou sedačky, které mají možnost protisměru do 125 cm, nejpřísnější testy a i dostatečné místo na nohy. Věřím, že spousta z nich máte možnost najít i v zahraničí. https://www.centrumautosedacek.cz/obsah/27-5xbe...

Spony na pásy existují. Dělá je např. BeSafe - Belt Collector nebo Zopa Zámek bezpečnostních pásů.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte psát. Rádi pomůžeme.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz