Autosedačka pro 4leté dítě - isofix, tříbodový pás, do 4 000 Kč. Existuje nějaká taková?

Zodpovězené
23. led 2022

Dobrý den,

sháníme autosedačku pro naši 4letou dceru.

Podmínky:

  • aby samozřejmě byla už pro větší děti,
  • aby měla isofix,
  • aby měla tříbodový pás.

Existuje vůbec nějaká taková?

Pro takto velké děti jsem našla pouze na autopas. Cenově cca do 4 000 Kč.

Děkuji

Dobrý den,

autosedačky v kategorii 15-36 kg se poutají už jen 3bodovým bezpečnostním pásem auta. Pro menší děti to může být problém. Hrají si s pásem a ten pak neplní správně bezpečnostní funkci. Jedním z řešení je doplnit autosedačku ještě o bezpečnostní pás Beltupp. Ten vytvoří další pás a stabilizuje dítě ve správné pozici sezení, čímž poskytuje vyšší komfort a bezpečnost během cestování autem.

Nebo pak můžete zakoupit autosedačku s vnitřními 5bodovými pásy do 25 kg. Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort nebo Klippan Triofix Maxi

Potom také Poled Y-fix a Joie Bold. Obě potřebují k instalaci k isofixu ještě TopTether.

Doporučíme vyzkoušet sedačky na prodejně, aby malému pasažérovi opravdu dobře seděla a vyhovovala i vozidlu.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz