Konec 7. tt bez srdeční činnosti. Je možné, že bude ještě vše v pořádku?

Zodpovězené
22. led 2021

Dobrý den,

dnes jsem byla u lékaře na UTZ, podle PM jsem 6+6, dle lékaře je těhotenství minimálně o týden mladší, bez srdeční akce. Jsem si ale jistá, že ovulace proběhla uprostřed cyklu a později už nedošlo ani na soulož.

Je možné, že bude ještě vše v pořádku?

Jsem objednaná opět za 6 dní na ultrazvuk, ale je to nekonečná nejistota.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na Vaši otázku bohužel nemohu odpovědět. Jediným správným postupem je zopakovat ještě jednou s odstupem ultrazvuk. Teprve s výsledkem druhého ultrazvuku se lze vyjádřit.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz