Volba sportovního kočárku - Hauck Runner a Hauck Rapid 3. Jaká je plocha na ležení? Případně jiný typ?

Zodpovězené
9. črc 2021

Dobrý den,

mám roční dítě menšího a drobnějších vzrůstu. Sháním sporťák na způsob Baby Jogger Summit x3, kde mi nevyhovuje to, že nemá polohování nožiček a nevím přesně, jak moc jde dát do polohy vleže. Pak úplně z jiné cenové relace Hauck Runner a Hauck Rapid 3...

Prosím o radu, jak je zde v porovnání s BJS x3 dlouhá plocha na ležení, zda má polohování nožiček?

A ještě prosím, jaký je rozdíl mezi Hauck Runner a Hauck Rapid 3? Případně jiný typ?

Moc děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Nejprve se budu věnovat kočárkům Hauck Runner a Hauck Rapid 3. Oba tyto kočárky patři mezi levnější, oba dva napolohujete do úplného lehu a jsou vcelku prostorné, takže jestli píšete, že máte drobnější dítko, tak budete spokojená. Oba kočárky mají velká pevná kola, přední kolo je otočné s možností aretace a také mají dlouhou sluneční stříšku. Rozdíl je v polohování nožíček - model Rapid 3 polohování má, ale Runner ne - avšak tento "problém" se dá vyřešit zakoupením samostatného polohování, které je dostupné na internetu a na 100% plní svoji funkci. Upřimně bych řekla, že oproti BJS x3 je plocha na ležení možná malinko větší u obou kočárků Hauck, ale čísla nemám v hlavě, takže Vám to píšu víceméně pocitově.

Pokud bych Vám mohla doporučit, tak se koukněte na kočárek X-Lander X-Run - za mě super kočárek, splňuje všechny Vaše požadavky a je velmi příjemný na ovládání, avšak nemá otočné přední kolo, což mohou některé maminky považovat jako velké mínus, kvůli kterého si ho nakonec nepořídí, ale já osobně si myslím, že to není nic proti ničemu, avšak každá maminka musí samozřejmě svoje požadavky zhodnotit sama.

Pak bych Vám samozřejmě doporučila ještě kočárek TFK Sport, což je naprostá pecka mezi tříkolkami. Ale také je cenově samozřejmě jinde, takže u něj - pokud byste netrvala na koupi nového - bych se podívala po bazárcích a jsem přesvědčená, že byste sehnala za dobré penízky a měla byste doma opravdu tříkolku s velkým T. 😇

Tyhle tříkolky jsou asi to nej, co bych Vám doporučila. Ještě mě napadá kočárek Buggy (taky od Hauck), ten by podle mě mohl také splňovat požadavky, které máte.

Zkuste se na všechny podívat na internetu, případně ideálně si je zajeďte vyzkoušet někam do kamenné prodejny - a kdybyste měla ještě nějaký dotaz, tak se určitě ozvěte. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz