Poradíš dobře odpružený sportovní kočárek s dlouhou stříškou do 7 500 Kč?

Zodpovězené
18. kvě 2022

Ahoj,

prosím o radu při výběru sportovního kočárku.

Mé požadavky:

  • odpružený, abych houpáním dítě uspala,
  • dlouhá stříška,
  • do 7 500 Kč.

Dívala jsem se na Baby Monsters Alaska, Petite&Mars Royal, Petite&Mars Street+ Air, Britax Smile III, Gesslein S4 Air+.

Který z těchto kočárků je nejvíce odpružený?

Děkuji

Ahoj,

Tvé požadavky splňují Britax Smile III a Gesslein S4 Air+, oba mají odpružení, které jim umožňuje houpání a na bazaru je seženeš za dostupnou cenu.

Pokud chceš kočárek pro menší dítě a využiješ tak obousměrné sezení, tak bych šla do Britax Smile III. Jestli je dítě už větší, tak dobrou volbou bude Gesslein S4 Air+, který je lehčí a skladnější.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie