Je možné připojit vajíčko čistě jen na konstrukci kočárku Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
13. čer 2022

Ahoj,

kočárek budu kupovat i s hlubokou korbou a zajímá mě, jestli po sundání korbičky z konstrukce můžu připojit pomocí adaptéru vajíčko. Všude jsem viděla vajíčko napojené pouze jakoby na sportovní verzi kočárku.

Je možné připojit vajíčko čistě jen na konstrukci kočárku Thule Urban Glide 2?

Děkuji

Ahoj,

ano, samozřejmě můžeš (vypadá to i mnohem lépe 🙂). Hodně maminek sportovní potah vůbec nesundává, takže se můžeš setkat i s hlubokou korbou umístěnou na sportovním sezení.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie