Jaké jsou rozdíly mezi Zopa Move Cross a Zopa Move Cross 2?

Zodpovězené
6. zář 2023

Ahoj,

přemýšlím o kočárku Zopa Move Cross a dočetla jsem se, že právě vychází nový model. Víš, jaké jsou v něm rozdíly oproti předchozímu?

Případně nevíš o nějaké podobné dvojkombinaci, která:

  • je vhodná pro menší mámu a většího tátu (161 a 182 cm),
  • je vhodná do terénu (polňačky, lesní cesty),
  • nemá korýtkový typ sezení,
  • sportovní verze je polohovatelná do úplného lehu,
  • snadné skládání,
  • co nejlehčí kočárek (především sportovní verze),
  • vhodný pro únorové dítě,
  • na ceně nezáleží.

Děkuji

Ahoj,

Zopa Move Cross 2 vyšel na trh jako novinka roku 2023. Jeho předchůdcem je kočárek Zopa Move Cross, od kterého se liší celou řadou vylepšení, jako jsou perforovaná zádová opěrka, výškově nastavitelná stříška a prodlužovací opěrka nohou.

Podobné modely, jakými jsou například Kinderkraft Nea, Cybex Balios S Lux a které by Ti mohly vyhovovat, najdeš v této mé nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka