Jaké jsou rozdíly mezi Bugaboo Fox, Cybex Talos S Lux a Zopa Move Cross?

Zodpovězené
9. lis 2023

Ahoj,

prosím o pomoc s výběrem kočárku.

Aktuálně využívám Thule Urban Glide 2, nicméně je už pro nás veliký a mrně nechce jezdit po směru, proto zatím využíváme korbu. Plánovala jsem k němu pořídit něco skladnějšího, ale dva kočárky nemám už kam uskladnit.

Proto se rozhoduji jaký kočárek zvolit.
Rozhodují se mezi :

Je u nich cenový rozdíl a zajímá mě, zda je rozdíl i v jízdních vlastnostech, nebo si platím za značku.

Ráda uvítám i další doporučení na jiný kočárek.

Děkuji

Ahoj,

vhodnost korýtka versus rovný leh jsem nedávno popisovala v podobné otázce, kterou Ti sem připínám:

Porovnání kočárků Cybex Talos S Lux a Zopa Move Cross 2 najdeš také v této mé nedávné odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka