Jaká korba se dá dát na konstrukci kočárku Baby Jogger City Elite?

Zodpovězené
20. únor 2022

Ahoj,

mám kočárek Baby Jogger City Elite a pravděpodobně budeme mít přírůstek. Chci jen dokoupit vaničku a vajíčko k tomuto kočárku.

Bude pasovat korba i jiné značky s nějakými adaptéry?

Dá se nakliknout Joggerova korba s Jogger adaptérem?

Děkuji

Ahoj,

pokud máš starší model Baby Jogger City Elite (a ne novější Elite 2), tak na něj pasuje korba Baby Jogger Deluxe s příslušnými adaptéry, na které pak bez problému nasadíš i vajíčko Britax Römer.

Mimo této originální korby, lze na kočárek nasadit (s adaptéry) i korbu Affinity, od značky Britax, ale já osobně bych šla raději do originální, z důvodu bezpečnosti. Vyřešíš tím i autosedačku a nemusíš kupovat další adaptéry.

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie