Jaká hluboká korba sedí na Baby Jogger City Elite 2?

Zodpovězené
5. led 2023

Dobrý den,

jaká hluboká korba sedí na Baby Jogger City Elite 2? Vůbec se v tom nevyznám. Pasovala by i Baby Jogger Deluxe?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Baby Jogger City Elite 2 pasuje hluboká korba z obrázku. Obchodníci ji označují také názvem "Single". Koupit ji můžeš ve dvou designových barvách: Opulent Black nebo Stone Grey. Je kompatibilní i s modely Baby Jogger City Mini GT2 a Baby Jogger City Mini 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka