Urční pohlaví. Jak to zjistit na 100 % (kromě porodu🙂)?

lucinkafialova
20. zář 2020

Ahojky holky prosim vas jdu si pro radu zda se vam stalo neco podobneho. Od 13 tydne tehu mi muj dr rekl ze cekam chlapecka celou dobu ze to tam vidi atd ve 20 tydnu jsem byla na genetice a tam mi rekla dr zase holcicku tak ja nevim cemu verit nebo komu .Neznáte nejakou metodu jak to zjistit na 100% krom porodu :D

jjasmina
20. zář 2020

@lucinkafialova je ultrazvuk na určení pohlaví nebo myslím, že to jde zjistit z odběru krve

emillyhk
20. zář 2020

Ahoj, dá se to se zjistit při NIPT (např. Harmony test). Odeberou dvě zkumavky krve a z DNA plodu zjistí pohlaví miminka. Primárně je to test k vyloučení vrozených vývojových vad. Cena cca kolem 12.000 Kč.

shaun40
20. zář 2020

Počkej si ešte 2 mesíce bude to už dobře vydet.Já mela to samé.A v 7 mesíci mi doktor řekl že už je videt že je to kluk na sto procent.

lucinkafialova
autor
20. zář 2020

@shaun40 moc dekuji jelikoz to byl pro nas dost velky sok :D nejdrive chlapecek a ted holcicka tak počkáme co tam teda mam jeste dekuji za odpoved 🙂

e7
20. zář 2020

My se to dověděli až na druhém screeningu ve 24tt protože se pořád schovával a od té doby je to vidět krásně pokaždé 😊😊 člověk musí vydržet

95newmommy2020
20. zář 2020

Ahoj zkus si zajít na 3D/4d utz. Tam jsme dostali i x fotek s pytlem. 😂 Jinak ve 13 tt mi řekli ze je to kluk jen na 60% v 18tt na 100% tam se ukázal i s nářadím a 22 tt 2. Screening to same a 25tt jsme si došli jen tak jako samoplatci na to 3D a to bylo moc fajn. Půl hodina, všechno nám doktor ukázal, všechno natáčel a bylo to moc moc hezké. Tohle opravdu doporucuju, protože tam ten dr má fakt čas to zkoumat a tak.

lucinkafialova
autor
21. zář 2020

@95newmommy2020 moc dekuji za odpoved pujdu na to ráda jelikoz todle byl pro nas sok s manzelem od zacatku tvrdi chlapecka a ted zase holcicku tak si pripadam jak Kinder vajicko s překvapením:D vim nejdulezitejsi je ze jsme zdrave obe dve nebo oba dva to je to hlavni ale aby jsme vedeli jak zaridit pokojicek a podobne 🙂 moc děkuji za odpoved

tasimia
21. zář 2020

@lucinkafialova zařídit pokojíček zatím neutrálně. Nekupovat věci růžové ale třeba bílé to upotřebí holka i klučík.

95newmommy2020
21. zář 2020

@lucinkafialova kindr s překvapením to je hezké přirovnání. 😂❤️ Jinak bych se nebala oni se fakt moc snaží, doporucuju na Hostivaři Gynhelp venoval se nám, všechno ukazoval, nás teda měl hlavu v placente tak mi trasl břichem ať nám ukáže taky obličej 🤣 ale sám říkal já se dostanu všude nic nám nezůstane skryto. 😁

puhelin
21. zář 2020

Proto jsme to ani jednou nechteli vedet. 🙂

lucinkafialova
autor
22. zář 2020

@95newmommy2020 jeee to je krasny 😍❤ takovy koblizek malej zkusim to a uvidime ale i tak ja jsem rada ze budeme mit i tu holcicku po tom vsem cim jsem si prosla je to nas malej zazrak ❤ no tak se vam nechtel ukazat aby jste nekoukali na nej 😂😁

95newmommy2020
22. zář 2020

@lucinkafialova Jo bylo to vážně super, takovej i rodinej zážitek, navíc dostaneš i videa a fotky v el podobě. 😁 A navíc to bylo zajímavý, jsem zjistila ze úplně stejně jak spal v děloze, tak se ho to drží dodnes (skoro 8mesicu)
Jinak nám prave ukazoval pohlaví hodně dobře, ale ten obličej to byl problém. 😁
A já te chápu, ze to chceš vědět s jistotou, už jen kvůli nákupům. Mít vše neutral je sice hezké, ale velmi obtížné. A třeba mě nevadí jeho oblikat v neutrálu, ale mít holciciku, tak by mi to vadilo a chtěla bCh růžovou.😂

me_druhe_ja
22. zář 2020

Z UTZ to není nikdy úplně 100%. 🙈 Jedina jistota do porodu je ta krev nebo plodovka. 🙂

lucinkafialova
autor
22. zář 2020

@95newmommy2020 no jistě a presne :D ja bych to strašně rada vedela uz jen kuli manzelovi jelikož ten je z toho vedle úplně ze tam neni kluk no tak uz jsem koukala po obleckach atd a ta ruzova je proste jasna volba :D ale pokud je tam kluk tak do ruzove ho oblekat fakt nechci :D hold musim vydrzet do porodu vice mene uvidíme co nam ukaze za 3 tydny na ultrazvuku :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru