Sporťák Inglesina systém Sofia 2017

anis87
16. črc 2017

Ahoj maminky. Chci se zeptat vas,ktere jste majitelkami kocarku Inglesina system Sofia 2017 + !podvozek Quad Bike! na vase zkusenosti s kocarkem. Nejvice mi jde o sportak. Hluboka korbicka pro me byla jasny favorit a rozhodli jsme se poridit dvojkombinaci se sportakem. Ale nyni nad sportakem vaham, nejsem si jista jeho prednostmi (hmotnost, delka, jizdni vlastnosti na vyletovani do lehkeho terenu). Libi se mi i Britax B-motion 4 Pro, ale manzelovi se moc nelibi, ze by se nam doma povalovaly dva podvozky a Britax ho moc neuaujal (pry vachrlata konstrukce podvozku oproti Inglesine 🙂 ) a trvana dvojkombinaci Inglesiny. Tak bych rada vedela vice o sportaku od Inglesiny, ale vsechny recenze vetsinou resi jen hlubokou korbicku. Miminko cekame na konci rijna.

dadulakk
17. črc 2017

Já bych asi dvojkombinaci nebrala. My máme hlubokou korbičku a ta je teda super pro malá miminka, ale ten kočár je dost neskladnej a těžkej, když jsme převáželi v autě byl to proces. Sporťák jsme koupili britax b-motion, ježdění super a dá se složit jednou rukou, hodím do kufru a je to pohoda 😊

barchen
17. črc 2017

@anis87
Tech maminek asi moc neni, take jsem hledala. A ja osobne Quad bike jsem zamitla po vyzkoseni v prodejne. Na hlubokou korbu ok ale na sportak je to takove "nemehlo", nesedlo mi to. Nakonec jsem poridila Sofii s Ergo bike a pak sportak s Trilogy. Ano, mam dva podvozky ale tak mi to vyhovuje.

kubinkov
18. črc 2017

Sporťák je mizerný. Úzká sedačka a při skládání do auta se musí sundat z podvozku. Asi najdete praktičtější sporťák.

anis87
autor
21. srp 2017

Holky, moc diky. Tak jsem dala na vase rady a sportak od Inglesiny zamitla. Cerstve nam doma stoji tedy hned dva krasavci najednou- huboka Inglesina Sofie (nakonec na terennim houpacim podvozku Ergobike) a sportacek Britax B-motion (na kterem treba v marketech atd. budu ze zacatku vozit autosedacku). Myslim, ze litovat nebudu a i manzel vypada spokojene (navic cenove levnejsi nez dvjkombinace od Inglesiny) 😍