Cybex talos S Lux 2023/2024. Je vhodný do terénu?

pepunkaaa
19. bře 2024

Ahoj holky
již několik týdnu vybírám kočárek pro mé miminko, které se narodí v srpnu.
Požadavky na kočárek:
- aby zvládal terén, bydlíme na vesnici, takže je to samá lesní cesta, polňačka
- aby šel sporťák do úplného lehu
- aby šel sporťák otočit oběma směry
- složení sporťáku do jednoho kusu
Je Cybex talos s lux 2023/2024 vhodnou volbou? Nebo byste mi doporučily ještě něco lepšího, co splňuje mé požadavky?
Moc díky za každou radu a recenzi 🙂

alianan
19. bře 2024

To záleží, co je pro tebe terén, nemám talos, ale přijde ni jako městský kočárek, počítám, že rovnou zpevněnou polňačku zvládne, ale více bych od něho nečekala.
Bydlím na vesnici a jezdím rozmlácené polňačky, kolikrát i mimo cestu, kočár mívám obalený bahnem.Mám na to thuli UG a sourozenecký Easywalker, ale jsou nehezký, proto mám ještě hezký golfáček do města na parádu.

pepunkaaa
autor
21. bře 2024

No není to právě městský kočárek, prodává se jako terénní 🙂 Ale chtěla bych od někoho slyšet praktickou zkušenost 🙂

izka1
22. bře 2024

Mám cybex, ale teprve cca měsíc. Co se týče pořádného terénu tak jsem byla spokojenější s předešlou letitou kombinací od baby design, která už se neprodává. Cybex není tak pérovací, to že nemá nafukovací kola taky zhoršuje jízdní dojem. Jinak jako projede toho celkem dost, ale rozhodně existují lepší terénní kočárky. Nicméně který neporadím, měla jsem stejné požadavky a nenašla jsem, ale bydlím ve městě, v terénu nejsem každý den.Možná valco snap ultra trend..Má nafukovačky, ale co se týče jízdy v terénu nevím..