Angelsound 12+5 a otočená děloha. Kdy jste poprvé slyšely srdíčko?

29. pro 2022

Holky měla bych byt 12+5 a zkoušela jsem angelsound a nic, nevím tedy jestli je lepší ležet nebo polosed, a taky přiznám ze jsem to zkoušela jen krátkou chvíli ale myslíte, ze muže mít vliv i zaklonena deloha? Kdy jste vy poprvé slyšely ❤️? Přeji hezky konec roku všem a v novem roce jen zdraví 🍀

kosi_cek
29. pro 2022

I zakloňená děloha se v těhotenství dostává do normálního postavení, už by to tak mělo být (cítíš např. častou potřebu močit?). Jinak jsem ten přístroj nikdy nezkoušela, ale zkusila bych to nejlépe v leže (jako u dr.) a s plným močákem, protože ten dělohu vytlačí ještě výš - nad stydkou kost, takže v tomto týdnu pak bývá už i hezky hmatná právě v leže,v jiných (vertikálnějších) polohách a po vyčůrání se ale stále dokáže dost schovat do pánve.

autor
29. pro 2022

@kosi_cek dekuju za odpověď, minuly týden na kontrole ještě dr říkala ze je zaklonena a mám cvičit na čtyřech případně spaní na břichu. Co se tyče močení, tak je fakt, ze chodím víc. To znamená, ze by se mohla otáčet?

brambora28
29. pro 2022

Já slyšela tak v 11 možná v tom 12tt. V leže, nejlépe natažené nohy.. a opravdu hodně nízko.. chce to ticho v okolí a ze začátku čas 😊

kristynaprandl
30. pro 2022

Já poprvé poslouchala v 11+0tt, a nenašla jsem ani 11+1tt a 11+2tt
Tlačila jsemm dolu pod stydkou kost a nic, vystresovala jsem se natolik ze se mi pak zdál sen o ZT, naštěstí v 11+5tt jsem měla plánovanou kontrolu a srdicko bílo jako zvon, takže je to o štěstí, náhodě 🙂 hlavně i o tom jak je mimi zrovna uložené 🙂
Zkousela jsem tedy i včera v 11+6tt a zase nenašla, prisri tydenn jdu na screening
Takže ho nevyndam dřív než ve 14tt 🙂
Dellohu zaklonenou mam taky, čekám třetí a vždy kolem 10TT jsemm ji měla už správně, lez hodně na břiše já nedělala kočičí hřbety ale ležela jsem a spím do teď na břiše 🙂

berushe14
30. pro 2022

Já jsem třeba včera nenasla a už se mi taky zdálo, ze jsem o nej přišla a dneska jsem zase našla. Jsem 10+4. U prvního jsem ho neměla a bylo to lepší. Kazdopadne dělohu mám taky zaklonenou…

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru