Bolest zubu. Jak to řešit?

Zodpovězené
16. pro 2021

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat...před 2 měsíci mi vytrhli zub, šestku vlevo nahoře. Měla jsem suché lůžko, jako vždycky, když mi trhají zub. Dostala jsem chaluhy nějaké a dobrý, ale pak to zase začalo. Bolí to stále, když na to sáhnu, tak ne, ale bolí to uvnitř, prostě někde, nevím, jestli kost nebo něco jiného. Na rentgenu nic není, prý se to zatahuje a vypadá to dobře. To je vše, co mi řekli, ale já už tu bolest nedávám každý den. Sice stačí Ibalgin, ale každý den ho jíst taky nechci.

Děkuji :(

Dobrý den,

bohužel takové věci se nedají řešit přes internet, to bych opravdu hádala. Doporučuji znovu kontrolu, jestli není problém ve vedlejším zubu (pokud na Rtg lékař nevidí problém a rána je v pořádku).

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová