Pocit, že jsem těhotná. Co si o tom myslíte?

Zodpovězené
28. lis 2020

Dobrý den,

chtěla bych poradit. 6 týdnů mě píchá v podbřišku a někdy cítím tíhu a sem tam mě bolí v žaludku. Mám i docela větší břicho než jsem měla.
Příznaky na těhotenství nemám - necítím napětí prsou a ani nezvracím a nemění se mi nálady. Je mi 15 let, u takových mladých, jako jsem já, by se to projevovalo, tak chtěla bych vědět, jestli jsem nebo ne.

Už jsem dělala 4 testy - 3 byly papírové a jeden digitalní a všechny vyšly negativně, menstruaci jsem měla a beru antikoncepci Berala.

Děkuji

Dobrý den,

pokud jste si dělala těhotenský test a ten vyšel negativně, a to dokonce opakovaně, pak rozhodně těhotná nejste!
Bolesti v podbřišku je ale třeba řešit a najít její příčinu. Doporučuji Vám navštívit Vašeho gynekologa.

Přeji Vám vše dobré,
Daniela Císařová DiS.
www.danielacisarova.cz
e-mail: fyzioterapeut@danielacisarova.cz