Propínání do luku. Je to na návštěvu fyzioterapeuta?

Zodpovězené
5. kvě 2023

Dobrý den,

šestitýdenní syn se často propíná do luku, nejen po krmení, ale i po odříhnutí, vždy v náručí.

Je to na návštěvu fyzioterapeuta?

Jaká by mohla být příčina?

Děkuji

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Návštěvu fyzioterapeuta bych Vám v tomto případě opravdu doporučila. Příčina toho, co popisujete může být různá. Může se jednat např. o zvýšené svalové napětí, může jít o blokádu páteře, svalovou nesouhru záda – břicho, i o dráždění z vnitřních orgánů.

Určitě se poraďte s odborníkem, záklony synovi neumožní kvalitní první vzpřímení pasení koníků a další vývoj.

Přeji Vám hodně štěstí.

Soňa

Mgr. Soňa Barvenčíková
Fyzioterapeut | Fyzioporadna, výběr vhodného zboží
mail: fyzioporadna@spokonozka.cz
tel: +420 728 182 829
Web | Blog | Facebook | Instagram