Jaké nosítko byste doporučila aktivní mamimce?

Zodpovězené
26. kvě 2021

Dobrý den,

9měsíční dceru nosím v průměru 4 hodiny denně. Pokud jdeme na výlet, což bude do budoucna cca 1x týdně, tak až 8 hodin. Nějaká i neutrální barva méně náchylná ke špinění a aby mi nosítko pár let vydrželo. První dítě jsem pravidelně nosila cca do 3 let. Též mi jde o to, aby šel jednoduše sundat/nandat. U první jsem měla Manducu a byla jsem spokojená. Cenově nižší hranice, design absolutně nehraje roli. Jen ergonomické.

Díky

Dobrý den,

zkuste si vybrat z rostoucích nosítek zde, kde jsem Vám to vyfiltrovala i podle ceny:
https://www.isatky.cz/od-3-mesicu/?priceMin=45&...

Hodně důležité při výběru nosítka je zohlednit, zda nosíte zatím převážně na břiše či na zádech - kde si potom můžete dovolit i pevnější bederní pás. Pokud nosíte převážně na břiše, tak vřele doporučuuji si nejprve různé typy bederních pásů vyzkoušet, protože to co sedí kamarádce, nemusí sedět Vám. Jsou nosítka co mají tvrdé bederáky, středně tuhé nebo třeba měkké.

Takže chybu neuděláte rozhodně s Moishou, Sestricemi, Monilu, BeLenkou.

Krásný večer a příjemné chvliky s nošením Vaší dcerky.

Isa