Hladina HCG. Jsou mé hodnoty v pořádku?

Zodpovězené
29. srp 2019

Dobrý den, pane doktore,

před pár dny jsem zjistila, že se mi podařilo přirozené otěhotnět s PCOS, už podruhé za 4 roky.

První těhotenství bohužel nedopadlo dobře. Tento měsíc jsem sledovala ovulaci, takže +- den vím, kdy přesně byla. V pondělí 12 dpo (11 Dpo) jsem byla na odběru HcG a hodnota byla 25,28.

Dnes jsem byla po třech dnech znovu 15dpo (14dpo) a hodnota stoupla na 102,38. Zdají se vám hodnoty v pořádku, či nikoliv? Beru pro jistotu utrogestan 1-0-2.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

vypadá to dobře, nelze říct více - navštivte svého gynekologa a on se Vás ujme :o).

Držím palce!

Přeji Vám hezký zbytek dne.
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň