Slabě pozitivní test - MS. Mám si zkusit ještě udělat TT po skončení menstruace, nebo navštívit gynekologa?

Zodpovězené
17. kvě 2022

Dobrý den,

dnes, vzhledem k tomu, že MS mi chodí obvykle 25. den a já měla k mému poměru “2 dny zpoždění”, jsem si udělala TT, druhá čárka byla ale slabší.

Ve 12 hodin jsem musela odejít z práce domu dřív, šílené bolesti zad a podbřišku + pocit na zvracení - ráno jsem měla nepříjemný rozhovor s nadřízeným ….
Přišla jsem domů a začala krvácet, ale prostě ne klasická MS - jen světle červená, ale bez hrudek, nebo jak bych to měla popsat. Teď k večeru odešly i malé kousky sliznice. Hned v půl 1 jsem si vzala Ibalgin a ten pomohl. Teď k večeru kapky Algifen a také je to lepsi, jen mě rozbolela prsa.
Do toho v rodině řádí střevní chřipka a kolem druhé jsem měla průjem a zvýšenou teplotu.

Tak nevím, zda je tu šance a mám zkusit ještě test po “MS”, nebo se prostě neudrželo a teď odchází s MS - bolesti této intenzity zad jsem takto nikdy neměla a podbřišek mě bolí každou menstruaci.

Mám si zkusit ještě udělat TT po skončení menstruace, nebo navštívit gynekologa?

Děkuji

Dobrý den,

pokud si provedete těhotenský test, tak budete mít jistotu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz