Plod po ket neodpovídá velikosti. Může i tak těhotenství prosperovat?

Zodpovězené
20. led 2020

Zdravím,

měla bych dotaz. Jsem po ketu 12.12. 2019, 6denního embrya. Na utz 13.1. 2020 byl vidět plod se srdeční akcí, ale naměřeno 6+4. Podle dr. bych měla být 7+2. Doktor říkal, že si toho nemám všímat, ale mě to stejně hlodá. Pozvaná jsem na utz až za 3 týdny. Embryo bylo geneticky testované.

Může i tak těhotenství prosperovat?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

postup Vašeho lékaře je správný. Důležitý je nález ultrazvukového vyšetření.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz