Opožděná ms. Je možné, že je to ještě hormony po odběru vajíček?

Zodpovězené
7. srp 2020

Dobrý den,

mám již 6 dnů opožděnou ms, test je negativní. Před dvěmi měsíci jsem podstoupila odběr vajíček, k transferu ovšem nedošlo kvůli nezralým vajíčkům. První měsíc po odběru jsem měla klasickou ms na čas, teď mešká.

Je možné, že je to ještě těmi hormony?

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Vaše současné opoždění menstruace nejspíše nebude souviset se stimulací před dvěma měsíci.
Nepřijde-li menstruace při negativním těhotenském testu do 2 týdnů, tak doporučuji návštěvu gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz