Jak mám postupovat ohledně antikoncepce?

Zodpovězené
14. lis 2022

Dobrý den,

já jsem Vám psala ohledně toho, jestli mi nemusí přijít krvácení při antikoncepci kvůli užití Ellaone, viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Ellaone jsem užila kvůli tomu, že jsem pochybila při užívání antikoncepce. Dnes ráno jsem si udělala test a byl negativní (24 dní od styku). Styk byl i před 17 dny, ale ten byl chráněn až do konce kondomem. Krvácení z vysazení mi ale nepřišlo. Gynekolog mě od pondělí volno a já nevím, jak postupovat.

Mám pokračovat v užívání antikoncepce po pauze nadále i přesto, že mi nepřišlo krvácení?

Děkuji

Dobrý den,

konkrétní medicínský postup musíte řešit se svým gynekologem, pokud má volno, tak má určený zástup pro akutní obtíže.

Konkrétní medicínské postupy nelze řešit bez vyšetření po internetu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz