Na který kočárek pro dvojčata lze připojit i skejt pro staršího sourozence?

Zodpovězené
10. říj 2022

Ahoj,

čekám dvojčata a když se narodí, tak starší dítě bude mít 3 roky.

Hledám dvojkočárek, na kterém se dá odvést starší dítě na skejtu. Chci, aby děti seděly vedle sebe, ne za sebou. Líbí se mi Bugaboo Donkey, ale zjistila jsem, že je to korýtko.

Mé požadavky:

  • velký košík,
  • dveře a výtah máme 80 cm široké,
  • aby přešel i přes rozbité cesty,
  • dobré odpružení,
  • aby měl dobré těžiště,
  • dlouhá stříška,
  • ať se hned nerozhrká,
  • aby se s ním dobře manévrovalo.

Hledám vaničky i sportovní, neboli dvojkombinaci.
Potěšilo by mě, kdyby se daly nasadit Cybex vajíčka (jelikož tyto už máme).

Nemám přehled o cenách, ale může být něco ze střední a něco z vyšší kategorie.

Jaké kočárky nám můžete poradit?

Děkuji

Dobrý den,

myslím, že dobrou volbou by mohlo být TFK.

  • košík má dostatečný
  • šířka 78 cm
  • je to kočárek s ruční brzdou a celoodpruženým podvozkem, takže ideál do jakéhokoliv terénu
  • těžiště má vyřešeno perfektně
  • stříška u korby i sporťáku maxi
  • německá kvalita
  • co se týká polohování - jinak se polohuje sportovní sedačka z korbičky, jinak sporťák. Je třeba ideálně přijet a ukázat si ;), ale není to jako BGB.

Navíc se dá koupit v několika variantách - korby přestavitelné na sportovní kočárek proti i po směru jízdy, možnost nacvaknout autosedačky - i Cybex, sportovní kočárek s maximálním prostorem po směru jízdy. Takže pro každou situaci i věk dětí. Kočárek je variabilní a luxusní pro děti i rodiče. Ideálně navštívit obchod, kde Vám vše o něm ukáží a předvedou, abyste ocenila všechny jeho funkce. Máme tady vystavené modely TFK. Popř. na eshopu je velká databáze fotek i videí, popř. mi napiště přes eshop, můžeme to spolu doladit.

Helena - dvojcatka.cz

Helena Valo, DiS.
zakladatelka obchodu Dvojcatka.cz a poradkyně pro rodiny dvojčat a vícerčat
tel: 732 821 642
www.dvojcatka.cz
fb: dvojcatka.cz