Plánuje Cybex novinky pro rok 2024?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárky Cybex.

Plánuje Cybex nějakou novinku pro rok 2024?

Zajímá mě hlavně Talos/Balios.

Děkuji

Ahoj,

značka Cybex již novinky pro rok 2024 v podobě nových modelů a barev představila. K novým modelům patří například Cybex Eos Lux.

U modelové řady Talos a Balios se objevily také, a to hlavně nové barvy, protože oba už proměnou prošly v letošním roce.

Pokud však máš na mysli, jestli vyjdou ještě nějaké zcela nové modely, tak takové informace značka většinou zveřejňuje na poslední chvíli na své stránce či sociálních médiích. Momentálně nemám povědomí o tom, že značka připravuje výrobu nového modelu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka