Pasuje originál pláštěnka z kočárku Britax B-Motion i na pluskové modely?

Zodpovězené
21. pro 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně pláštěnky.

Pasuje originál pláštěnka z kočárku Britax B-Motion i na pluskové modely?

Děkuji

Ahoj,

pokud myslíš pláštěnku do deště, přiloženou na obrázku, tak ano.

Pasuje na několik typů kočárků značky Britax: Britax B-Motion 4, Britax B-Motion 4 Plus, Britax B-Agile M a další.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka