Který Maxi-Cosi kočárek je lehký, skladný a vhodný i do horšího terénu?

Zodpovězené
24. lis 2022

Ahoj,

už vícekrát jsem postřehla, že kočárky Maxi-Cosi řadíš k těm lepším kočárkům.

Mé požadavky:

  • pro vyšší rodiče - já jsem vysoká 166 cm, manžel 177 cm,
  • lehký,
  • skladný s prostornou korbou,
  • bezúdržbová kola,
  • vhodný i do horšího terénu,
  • rozumná cena.

Můžeš mi poradit nějaký Maxi-Cosi kočárek, nebo i kočárek jiné značky?

Děkuji

Ahoj,

většina kočárků značky Maxi-Cosi je spíše určena do města, ale je mezi nimi pár modelů vhodných i na vesnici.

Vyhovujícím je model Maxi-Cosi Plaza+. Je to velmi pohodlný a lehký (10,93 kg) kočárek s odpružením všech čtyř kol s tlumiči Xtrail. Má větší kola odolná proti propíchnutí, o průměru zadních kol 30 cm. Tento jednoruční skládací kočárek oceníš nejen ve městě, ale také na vesnici. Plaza+ nabízí maximální komfort a je nabitý speciálními funkcemi, které usnadní každý den. Ať už se procházíš s připojenou hlubokou kobou o vnitřních rozměrech 79 x 38 cm, vajíčkem (autosedačkou) nebo oboustranným sportovním sedátkem, které má výšku zádové opěrky 52 cm. Jeho teleskopicky nastavitelná rodičovská rukojeť je nastavitelná ve výšce od 103 do 110 cm.

Podobným modelem je Maxi-Cosi Lila XP Plus, který má o něco větší kola o průměru zadních 23,4 kg.

Případně si prohlédni podobné kočárky Kinderkraft Nea (vyšší rodiče) nebo Zopa Quest (nižší a středně vysoký rodiče).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka