Který kočárek s větší hlubokou korbou je vhodný pro různě vysoké rodiče na vesnici?

Zodpovězené
18. pro 2023

Ahoj,

hledám kočárek, který bude vhodný na vesnici. Bydlíme v nové části bez upravených cest. Naše výška je 162 a 170 cm. Kočárek se bude často nakládat do auta kvůli přesunům. Chceme dvojkombinaci, autosedačku máme Cybex. Preferujeme větší a pohodlnou vaničku. Miminko by se mělo narodit v červnu/červenci.

Který kočárek nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na velmi podobné otázky v poradně odpověděla, tak Ti je sem připnu. Doporučila bych Ti totiž stejné kočárky: Emmaljunga NXT90 Ergo, Gesslein FX4 Life , Britax Smile 5Z, resp. kvalitně odpružený kočárek Nuna Mixx Next.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka