Který kočárek do 18 000 Kč zvládne městský povrch i přírodu?

Zodpovězené
13. říj 2022

Ahoj,

hledám ideální kočárek. Mé požadavky:

  • Ideální 3-kombinaci nebo kočárek, který má možnost připojení konkrétní autosedačky a sportovní části.
  • Sportovní část a autosedačka může být také zvlášť, 3-kombinace není podmínkou. Je však důležité, aby vše pasovalo na 1 konstrukci.
  • Potřebuji nastavitelnou rukojeť, oboustrannost.
  • Kočárek i vajíčko by mělo mít dostatečnou nosnost, ideálně pokud by se konstrukce dala „poskládat“ do auta.
  • Barevná představa je univerzální - černá, tmavě šedá nebo bílá.
  • S kočárkem budu chodit i po „městském“ rovném povrchu ale i po přírodě (žádné horské oblasti, jen městské parky).

Rozpočet do 18 000 Kč (konstrukce + hluboká část + autosedačka. Sportovní část se může, ale nemusí vejít do této částky.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

podívám-li se na kategorii hluboké kočárky + vajíčko, s tím že sporťák koupíš později, tak můžeš zvolit i úplně jinou značku. Prohlédni si tuto mou nedávno zodpovězenou otázku:

Chceš-li variabilitu a tedy poskládání kočárku již od samostatné konstrukce, tak si prohlédni kočárek Hauck Walk N Care. Na začátek pořídíš konstrukci a hlubokou korbu, plus vajíčko i jiné známé značky. A později když se Ti kočárek osvědčí, tak si můžeš dokoupit sportovní sezení zvlášť. Podrobněji jsem tento model kočárku popsala v krátkém článku, který si můžeš přečíst.

Podobně to mají i kočárky jako jsou Bugaboo Fox 3 nebo Peg-Pérego Vivace.

Variant a modelů, které se takto dají nakombinovat, je velmi mnoho. Trh nabízí široký výběr možností. Ke kvalitnějším a oblíbeným patří i kočárky Moon Relaxx Edition, Easywalker Harvey3, Easywalker Jimmey, Cybex Balios S Lux a mnoho jiných.

Přečti si naše články k dané tématice, jak vybrat správný kočárek nebo shlédni videa:

Co je to kočárek dvojkombinace (2v1) a jak ho vybrat?

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka