Který hluboký kočárek je skladný a zvládne terén?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

hledám nejlépe čistě hluboký kočárek (preferuji bazarový), který je malý, skladný, chytrý a dobře odpružený. Velký se mi do výtahu nevejde a potřebuji jím čas od času přejet po terénu na chatě bez přístupové cesty. Potěšila by mě možnost prodloužení stříšky v případě slunce.

Jak to je s přídavným skejtíkem, který bych možná chtěla využít pro starší dcerku?

Jsou všechny univerzální a jak najít vhodný?

Děkuji

Ahoj,

samostatné hluboké kočárky se na trhu objevují výjimečně a k většině z nich nelze připojit sourozenecký skejt.

Jsou nahrazovány kočárky s typem sedadla 2v1, kde se hluboká korba potáhnutím za pásy, které jsou umístěny její na spodní části, změní na sportovní sedadlo. Takové kočárky jsou cenově dostupné, skladnější, ale zároveň mívají nižší nosnost na dítě (15 kg). A tedy set netvoří samostatná hluboká korba a samostatné sportovní sezení. Takovým typem kočárku jsou například Petite&Mars Grand II a Kinderkraft Moov CT.

Nedávno jsem na podobnou otázku v poradně odpověděla, tak Ti inspiraci na čistě hluboké kočárky připínám sem:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka