Které sportovní kočárky můžu spojit spojkami?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

hledám dva sportovní kočárky, které jdou do úplného lehu a jsou lehké. Ráda bych, aby měly xxl stříšku. Chci je spojit spojkami. Podstatné je, aby se jeden vešel pod druhý do úložného prostoru. Hledám něco jako je Bumprider, ale dvojka se těžce shání a trojka za 2 kočárky je již cenově přes.
Terén ne, spíše vesnice. Cena tak cca 12 000 Kč za oba kočárky.

Můžeš mi pomoci při výběru?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobné otázky jsem v poradně už odpověděla, tak Ti je sem připnu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka